×
ورود | عضویت
پیش ثبت نام تویوتا یاریس هاچ بک هیبرید


آغاز پیش ثبت نام کوچولوی هیبریدی

نظر به استقبال بی مثال مشتریان و علاقه مندان محصولات تویوتا به کوچولوی دوست داشتنی ومحبوب این شرکت در سال های گذشته ، شرکت ایرتویا تصمیم دارد نسخه ی هیبرید این محصول محبوب را در روزهای آینده عرضه نماید. لذا با توجه به نزدیک شدن زمان ثبت نام این خودرو و محدود بودن تعداد فروش آن ، این نمایندگی جهت عزیزانی که علاقه مند به خرید این کوچولوی دوست داشتنی می باشند سامانه رزرواسیون خود را جهت رزرو ثبت نام این خودرو راه اندازی نموده است.

 

 مختصری از این کوچولو

لازم به ذکر است این  خودرو  به پیشرانه  1/5 لیتری مجهز به سیستم هیبرید با 106 اسب بخارعرضه خواهد شد. قدرت این خودرو از طریق گیریبکس های  5 سرعته CVT  به چرخ ها منتقل خواهد شد. حداکثر سرعت این خودرو نزدیک به  170 کیلومتر بر ساعت می باشد. شتاب این خودرو نزدیک به 11 ثانیه می باشد و با توجه به این قدرت موتور و شتاب ، مصرف سوخت بسیار پایین که نزدیک به 3 لیتر در 100 کیلومتر می باشد ؛ که این میزان مصرف سوخت با توجه به آلایندگی هوا و صرفه جویی در مصرف بنزین بسیار قابل توجه می باشد.

 

* لازم به ذکر است مشخصات ایمنی و رفاهی نیز به زودی اعلام خواهد گردید.

 

 پیش ثبت نام

خواهشمندیم با تکمیل اطلاعات فرم مربوطه که در لینک ذکر شده خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد ،  ما را برای رسیدن به هدف اصلی خود یعنی کسب رضایت مشتری یاری نمایید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 03136262691 تماس حاصل فرمایید.

 

 لینک پیش ثبت نام

لینک پیش ثبت نام


تاریخ ارسال:  1396/12/08 نویسنده:  فروش و بازاریابی