×
ورود | عضویت
خدمات در محل مشتری ، خدمتی جدید


چرا سرویس در محل ؟

نمایندگی تیموری با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان خود، خدمات سرویس در محل به مالکان را بیش از گذشته تقویت نموده است.

در دنیای امروز که مشغله های زندگی خصوصاً در شهرهای بزرگ، توان و زمان رسیدگی به امور غیر ضروری و حتی ضروری را از مردم سلب نموده ، ارائه خدمات موردنیاز بسته به زمان و مکان دلخواه به مشتری یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود.

نمایندگی تیموری خودرو با خودروی تجهیزشده براساس استانداردهای شرکت تویوتا تحت عنوان «سرویس همراه» سعی دارد برای اولین بار در استان اصفهان به صورت تخصصی بهره مندی مشتریان را از خدمات درخواستی ایشان تسهیل کند.

از مهمترین دلایل راه اندازی پروژه سرویس در محل نمایندگی، وجود مرکز تماس 24 ساعته با داشتن تیمی از کارشناسان خبره است که بطور شبانه روزی آماده پاسخگوئی به نیازهای دارندگان خودروهای تویوتا است.  

 نوع خدمت ؟

لازم به ذکر است با توجه به مجهز بودن این خودرو همانند یک جایگاه در تعمیرگاه نمایندگی  و نیز استفاده از پرسنل آموزش دیده و متخصص ، کلیه ی خدمات توسط این سیستم به شما مشتریان عزیز اعم از سرویس های ادواری و خدمات امدادی در محل مورد درخواست صورت می گیرد

سرویس های ادواری در محل به مشتریان شامل سرویس هایی است که  هر 10 هزار کیلومتر برای خودرو انجام می‌گیرد و دربرگیرنده مواردی همچون: تعویض روغن موتور، فیلتر روغن، فیلتر هوا و غیره  است.

 

 و نحوه درخواست ...

جهت درخواست : 36261254-031

جهت درخواست امداد : 5060-188-0901

 

تمامی هدف مدیریت و پرسنل نمایندگی ، جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد و امید است به این هدف ارزشمند رسیده باشیم
تاریخ ارسال:  1397/04/03 نویسنده:  خدمات پس از فروش