×
ورود | عضویت
رونمایی تالیسمان

روز جمعه مورخ 28/8/95 نمایندگی تیموری ، نماینده شرکت نگین خودرو ، تلیسمان را به مشتریان خود طی مراسمی تحویل داد. این برنامه که از ساعت 10 الی 12 در محل نمایندگی برگزار شده بود، جمع کثیری از مشتریان را به آنجا کشاند تا خودروهای خود را در مراسم کلیدسپاری تحویل بگیرند

رنو تلیسمان در چهارم مهر ۱۳۹۵ توسط نگین خودرو رونمایی شد و چند روز بعد از آن، ثبت نام این خودرو آغاز شد و ده خودروی اول تلیسمان شهر اصفهان در این روز  به مشتریان عزیز تحویل و تقدیم گردید.

ابتدا در این مراسم به صورت کامل توضیحاتی در مورد آپشن ها و عملکرد های این خودرو و نیز آموزش های مربوطه و لازمه به مشتریان و خریداران عزیز ارائه گردید و در ادامه ، پروسه ی تحویل خودرو صورت گرفت.


تلیسمان خودرویی است سدان و فرانسوی که به عنوان لوکس ترین محصول رنو به بازار جهانی معرفی شده است. این روزها تیپ E3 این خودرو در بازار ایران طرفداران زیادی را دارد. موتور ۱٫۶لیتری توربو ۱۹۰ اسب بخار و گیربکس ۷ دنده اتوماتیک دو کلاچه این خودرو قابلیت شتابگیری ۷٫۷ثانیه را برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، فراهم کرده است. امکاناتی نظیر کروزکنترل و لیمیتر، سیستمی کمکی پارک هوشمند، رادار خطی، گرمکن صندلی های جلو و عقب، سردکن صندلی های جلو، ماساژور صندلی های جلو، انتخاب حالت رانندگی و تنظیمات شخصی عملکرد خودرو، سیستم تهویه اتوماتیک دو کاناله، هدآپ، استارت دکمه ای، موس وسط، سیستم صوتی BOSE، تودروزی چرم سفارشی، سقف پانارومیک، چراغ های فول LED، تشخیص جهت فرمان برای نوردهی، سنسور نور و باران، صفحه نمایشگر RLINK نسل دو، تغییر نورپردازی داخلی، سنسور پارک جلو و عقب، دوربین عقب و… در رنو تلیسمان وجود دارد.


تاریخ ارسال:  1395/09/02 نویسنده:  مدیر سایت