×
ورود | عضویت
تویوتا لوین رسما پا به اصفهان گذاشت


تویوتا لوین

لوین یکی از محصولات تویوتا برای بازار برخی از کشورهای جهان است که البته در حال حاضر اولین بار است که شاهد حضور این سدان در ایران هستیم.

به طور کلی تویوتا لوین را می توان همان کرولا دانست زیرا از لحاظ طراحی ظاهری، مشخصات فنی، امکانات و ... به تویوتا کرولا که در ایران بسیار شناخته شده تر است، شباهت زیادی دارد.مراسم تحویل خودرو

نمایندگی ( تیموری ) در مراسمی اقدام به تحویل نخستین سری محصولات وارداتی تویوتا لوین به مشتریان کرد.

 در این مراسم به متقاضیانی که از طریق سامانه یکپارچه اقدام به ثبت نام این خودروها کرده بودند ، خودروها تحویل داده شد.

ابتدا در این مراسم به صورت کامل توضیحاتی در مورد آپشن ها و عملکرد های این خودرو و نیز آموزش های مربوطه و لازمه به مشتریان و خریداران عزیز ارائه گردید و در ادامه ، پروسه ی تحویل خودرو صورت گرفت.

واما لوین...

باید به این نکته اشاره کرد که تویوتا کرولا بازار چین در کارخانه FAW-Toyota ساخته می شود و نمونه دیگر این سدان پر فروش با نام لوین (Levin) در کارخانه GAC-Toyota تولید می گردد. تویوتا لوین بنزینی به پیشرانه ۱.۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ مجهز است.

این پیشرانه ۹NR (نمونه به روز رسانی شده ۸NR) بوده که در تویوتا کرولا ۱.۲ لیتری توربو هم دیده می شود. ۱۱۶ اسب بخار با گشتاور ۱۸۵ نیوتن متر توان خروجی این پیشرانه است که از طریق جعبه دنده اتوماتیک مولتی درایو CVT توان به چرخ های جلوی لوین منتقل می شود. در تویوتا لوین بنزینی امکاناتی مانند ۷ کیسه هوا، سانروف برقی، تریم داخلی پارچه ای، رینگ آلومینیومی، فناوری LED چراغ ها، فرمان کمکی برقی، کروز کنترل تطبیقی، رادار خط خوان، پیشگیری از خروج از خط، استارت دکمه ای، تهویه دستی الکتریکی با پاکسازی هوای کابین، سنسور نور، نور بالای اتوماتیک، سنسور پارک و دوربین دنده عقب، نمایشگر لمسی، اخطار برخورد از جلو، ترمز اضطراری اتوماتیک، استارت استاپ اتوماتیک، تنظیم حالت رانندگی و... مجهز است.

لوین هیبرید هم مشخصات فنی برابر با کرولا هیبرید دارد. در این خودرو از پیشرانه ۸ZR به عنوان نمونه به روز رسانی شده ۲ZR دیده می شود. این پیشرانه ۱.۸ لیتری تنفس طبیعی است که در کنار یک قوای محرکه الکتریکی قرار می گیرد. جعبه دنده لوین و کرولا هیبرید از نوع e-CVT است که توان را به چرخ های جلو می رساند. در تویوتا لوین هیبرید به صورت ترکیبی ۱۲۱ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۴۲ نیوتن متر تجربه خواهیم کرد. البته که به صورت لحظه ای گشتاور ۱۸۵ نیوتن متر با توان نزدیک ۱۴۰ اسب بخار در اختیار راننده قرار می گیرد. اما برایند حرکتی این خودرو شبیه به پریوس بوده و ۱۲۱ اسب بخار و ۱۴۲ نیوتن متر است. مصرف سوخت بهینه لوین و کرولا هیبرید کمتر از ۴.۵ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر است و فناوری جدید خنک کاری قوای محرکه الکتریکی در این سدان ژاپنی دیده می شود.

در لوین هیبرید امکاناتی مانند شش کیسه هوا، تریم داخلی پارچه ای (چرمی سفارشی) سانروف برقی، استارت دکمه ای، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی، قابلیت اتصال هوشمند به تلفن همراه، حالت رانندگی برقی، تنظیم حالت رانندگی، حالت B بازیافت انرژی دستی، فرمان کمکی برقی، کروز کنترل تطبیقی، خودران سطح ۲.۵، رانندگی بین خطوط، ترمز اضطراری اتوماتیک، فناوری LED چراغ ها، رینگ آلومینیومی، ترمز پارک برقی، اتوهلد، سنسور نور، تابلوخوان، نور بالای اتوماتیک، جلو آمپر دیجیتال، دوربین و سنسور پارک عقب و... دیده می شود.

 


تاریخ ارسال:  1403/02/01 نویسنده:  واحد فروش خودرو