×
ورود | عضویت
نخستین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک


حضور ژاپنی های هیبرید

نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک از چهارم تا ششم اردیبهشت‌ماه امسال در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه که با دغدغه‌های زیست‌محیطی برگزار می‌شود، موتورسیکلت‌های برقی به همراه تجهیزات و قطعات آن‌ها، دوچرخه‌های برقی حرفه‌ای و معمولی، دوچرخه ثابت، اسکوتر و اسکیت برای عموم مردم نمایش داده می‌شود.

تولیدکنندگان، واردکنندگان و نمایندگان رسمی موتورسیکلت‌های برقی و خودروهای هیبریدی و همچنین فروشندگان مجاز انواع دوچرخه و نمایندگان رسمی انواع پاک‌روها در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت که نمایندگی تیموری به عنوان نماینده شرکت ایرتویا و همچنین حامی هوای پاک در شهر اصفهان نیز با خودروهای هیبریدی تویوتا ولکسوس و همچنین معرفی دو محصول جدید در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های جانبی این نمایشگاه، حرکت کاروان وسایل نقلیه پاک شامل خودرو، موتورسیکلت و دوچرخه‌ در سطح شهر اصفهان است که یک روز پس از پایان نمایشگاه و در روز هفتم اردیبهشت‌ماه اجرا خواهد شد.

این کاروان به منظور معرفی هر چه بیشتر وسایل نقلیه پاک به شهروندان از پل شهرستان تا چهارباغ عباسی به حرکت درخواهد آمد و توجه به رویکردهای مختلف فرهنگ ترافیک و معرفی رویکردهای آینده ترافیکی شهر اصفهان را در معرض نمایش عمومی برای مردم قرار خواهد داد.

از سوی دیگر، به دلیل اینکه برگزاری این نمایشگاه با هفته نکوداشت اصفهان همزمان شده است، برنامه‌های فرهنگی ویژه این رویداد نیز در نمایشگاه به اجرا درخواهد آمد تا مردم بیش از پیش از پیشینه فرهنگی، تمدنی و گردشگری اصفهان آشنا شوند.

از مهمترین برندها و شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه می‌توان به آریاخودرو سیمای سبز تولیدکننده و وارد کننده خودروهای برقی، آرین موتور پویا نماینده رسمی میتسوبیشی در ایران، دنیس خودرو، دنیای نوین کیمیا و الیزه خودرو شتاب اشاره کرد که محصولات و دستاوردهای خود در حوزه حمل و نقل پاک را برای بازدیدکنندگان به نمایش می‌گذارند.

لذا از کلیه عزیزان و علاقه مندان به هوای پاک و نیز شرکت تویوتا ، دعوت می گردد که در این نمایشگاه حضور بهم رسانند.

مشتاقانه منتظر حضور گرمتان هستیم

 
تاریخ ارسال:  1397/01/30 نویسنده:  فروش و بازاریابی