×
ورود | عضویت
و سرانجام.... برگزاری تست درایو پریوس


برگزاری تست درایو در اصفهان

بعد از برگزاری موفق تست درایو در شعب مرکزی شرکت ایرتویا در شهرهای تهران،شیراز، مشهد ، تبریز و توسط نمایندگی کرمان ، اینبار برنامه تست درایو خودروی پریوس با همکاری شرکت ایرتویا  و نمایندگی تیموری در شهر اصفهان در تاریخ 95/09/26 برگزار شد. این برنامه که در پیست کارتینگ پارسا واقع در ورزشگاه 22بهمن اصفهان برگزار شد مورد استقبال جمع کثیری از علاقه مندان تویوتا قرار گرفت.

 

 


ابتدا در این برنامه خودروی پریوس به عنوان اولین و پرفروش ترین خودروی هیبرید تولید انبوه در دنیا ، توسط کارشناسان فروش نمایندگی به کلیه مهمانان عزیز معرفی گردید و توضیحاتی درمورد معرفی و مقدمه ای از این خودرو ، عملکرد سیستم هیبرید سینرژی ، مزایای این سیستم ، توضیح تیپ بندی و آپشن ها و در نهایت شرایط فروش  به کلیه بازدید کنندگاه ارائه گردید.

 

 


پس از معرفی این محصول و نیز پذیرایی مختصر ، مهمانان محترم همراه با خانواده ی خود به تست این خودرو پرداختند.

 

 


نمایندگی تیموری با ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش انواع محصولات تویوتا علی الخصوص محصولات هیبرید تویوتا به بهترین نحو و بر اساس استاندارد ها ، پرسنل و همچنین کادر فنی مجرب و آموزش دیده ، آماده خدمت رسانی به همه ی همشهریان و علاقه مندان به محصولات تویوتا می باشد و هدف مدیریت و پرسنل نمایندگی تنها جلب رضایت مشتریان محترم می باشد.

 

 


تاریخ ارسال:  1395/10/05 نویسنده:  مدیر سایت