×
ورود | عضویت
شروع فعالیت واحد فروش خودروی کارکرده


مقدمه

خرید و فروش خودروهای دست دوم همواره برای مالکین و خریداران مشکلاتی را به همراه داشته است. خریداران همیشه با عدم اطمینان به سراغ خودروی مورد نظرشان می روند، زیرا اطلاعات دقیقی از گذشته خودرو، خصوصا وضعیت فنی آن ندارند. از طرف دیگر فروشندگان و خریداران سعی دارند که خودروی مورد نظر خود را با قیمت مناسب و ضرر کمتری بفروشند و یا خریداری نمایند.

در این راستا واحد فروش نمایندگی تیموری سعی دارد با راه اندازی یک واحد حرفه ای در این حوزه، تحولی شگرف ایجاد نماید. این واحد با پیاده سازی استانداردهای جهانی و باهمکاری شرکت های نگین خودرو، ایرتویا و آرین خودرو پارس به عنوان نمایندگان رسمی رنو، تویوتا و جیلی در ایران در کنار خدمات خرید و فروش، خدماتی همچون ارزیابی تخصصی کیفی، گارانتی ( به زودی ) و پشتیبانی فنی به خودروهای کارکرده را نیز ارائه می نماید.

 

 مزایای خرید و یا فروش

واحد فروش خودروی کارکرده نمایندگی تیموری  به صورت متمرکز برروی خودروهای کارکرده محصولات قابل عرضه این نمایندگی ( تویوتا ، لکسوس ، رنو و جیلی ) فعالیت نموده و با هدف رضایت هرچه بیشتر مشتریان و رفع نگرانی خریداران محترم از سلامتی خودرو و همچنین خرید به قیمت مناسب ، امکان بازدید از خودروها، قیمت گذاری منصفانه، ارائه گواهی فنی و خدمات ویژه را فراهم نموده است تا خریداران محترم با اطمینان کامل اقدام به خرید نمایند.همچنین برای مالکان و فروشندگان محترم خودروهای کارکرده نیز امتیازات ویژه ای را در نظر گرفته است.

این واحد با دارا بودن متخصصان مجرب در بخش کارشناسی خودروهای کارکرده و بهره مندی از بروزترین تجهیزات و امکانات جهت بررسی وضعیــت آنــها اقــدام به ارائـــه گواهــی فنی معتبــر می نماید.

 

 و نحوه ی خرید و یا فروش

لذا مشتریان محترم و عزیز و نیز علاقه مندان به خرید خودروهای کارکرده محصولات تویوتا ، لکسوس ، رنو و جیلی می توانند با مراجعه به نمایشگاه این واحد به صورت حضوری و یا از طریق تماس تلفنی ، اطلاعات کافی و مورد نظر خود و همچنین شرایط و پیشنهادات ویژه  را کسب نمایند و کارشناسان و متخصصین با تجربه در تمامی مراحل خرید و فروش خودروها، همواره در کنار مشتریان محترم هستند تا مراحل مختلف با سهولت، دقت و اطمینان بیشتری انجام گردد.

کلیه ی خودروهایی که توسط این واحد کارشناسی شده و دارای گواهی فنی و مورد تایید می باشند ، در وب سایت و همچنین از طریق صفحه ی اینستگرام به خریداران عزیز اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.

 

 راه های ارتباطی

آدرس نمایشگاه : اصفهان ، خیابان ارتش ، روبروی ساختمان خانه معلم

تلفن : 03136286465

اینستگرام : usedcars.teymouri

 

لینک صفحه اینستگرام

 


تاریخ ارسال:  1397/07/16 نویسنده:  فروش و بازاریابی