×
ورود | عضویت
پیش ثبت نام لکسوس RX200t


آغاز پیش ثبت نام ژاپنی بلندقامت محبوب

نظر به استقبال بی مثال مشتریان و علاقه مندان محصولات تویوتا از سامورایی این شرکت که در نمایشگاه تهران توسط شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران رونمایی شد و همچنین با توجه به نزدیک شدن زمان ثبت نام این خودرو و محدود بودن تعداد فروش آن ، این نمایندگی جهت عزیزانی که علاقه مند به خرید این خودروی زیبا و منحصر به فرد می باشند سامانه رزرواسیون خود را جهت رزرو ثبت نام این خودرو راه اندازی نموده است.مختصری از این ژاپنی لوکس

لازم به ذکر است این  خودرو به پیشرانه ی 2 لیتری مجهز به توروبو شارژ با 238 اسب بخارعرضه خواهد شد. قدرت این خودرو از طریق گیریبکس 6 سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل خواهد شد. حداکثر سرعت این خودرو نزدیک به 200 کیلومتر بر ساعت می باشد. شتاب این خودرو نزدیک به 9/2 ثانیه می باشد و با توجه به این قدرت موتور و شتاب ، مصرف سوخت بسیار پایین که حدود 7/8 لیتر در 100 کیلومترمی باشد ؛ که این میزان مصرف سوخت با توجه به آلایندگی هوا و صرفه جویی در مصرف بنزین بسیار قابل توجه می باشد.

سیستم تعلیق جلو این خودرو مک فرسون و عقب آن از نوع جناغی می باشد. و ترمز جلو از نوع دیسکی خنک شونده و ترمز عقب آن از نوع دیسکی می باشد.

 

* لازم به ذکر است مشخصات ایمنی و رفاهی نیز به زودی اعلام خواهد گردید.

 

 و اما پیش ثبت نام...

شرایط پیش فروش این خودرو به شرح ذیل توسط شرکت محترم ایرتویا اعلام گردید:

* پیش پرداخت زمان ثبت نام : 200 میلیون تومان

* 15% سود مشارکت و 12% سود انصراف

 

لذا خواهشمندیم با تکمیل اطلاعات فرم مربوطه که در لینک ذکر شده خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد ،  ما را برای رسیدن به هدف اصلی خود یعنی کسب رضایت مشتری یاری نمایید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 03136262691 تماس حاصل فرمایید.

 

 لینک پیش ثبت نام

لینک پیش ثبت نام


تاریخ ارسال:  1396/03/13 نویسنده:  فروش و بازاریابی