×
ورود | عضویت
پیش ثبت نام تویوتا C-HR


آغاز پیش ثبت نام سامورایی تویوتا

نظر به استقبال بی مثال مشتریان و علاقه مندان محصولات تویوتا از سامورایی این شرکت که در نمایشگاه تهران توسط شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران رونمایی شد و همچنین با توجه به نزدیک شدن زمان ثبت نام این خودرو و محدود بودن تعداد فروش آن ، این نمایندگی جهت عزیزانی که علاقه مند به خرید این خودروی زیبا و منحصر به فرد می باشند سامانه رزرواسیون خود را جهت رزرو ثبت نام این خودرو راه اندازی نموده است.

 مختصری از C-HR

لازم به ذکر است این  خودرو در دو نوع  به پیشرانه های 1/2 لیتری مجهز به توروبو شارژ با 116 اسب بخار و 1/8 لیتری مجهز به سیستم هیبرید با 122 اسب بخار عرضه خواهد شد. قدرت این خودرو از طریق گیریبکس های  6 سرعته CVT  برای نوع بنزینی  و ECVT  برای نوع هیبرید به چرخ ها منتقل خواهد شد. حداکثر سرعت این خودرو در نوع بنزینی 190 کیلومتر بر ساعت و در نوع هیبرید 170 کیلومتر بر ساعت می باشد. شتاب این خودرو نزدیک به 11 ثانیه می باشد و با توجه به این قدرت موتور و شتاب ، مصرف سوخت بسیار پایین که در خودروی بنزینی حدود 5/9 لیتر در 100 کیلومتر و در خودروی هیبریدی 3/8 لیتر در 100 کیلومتر می باشد ؛ که این میزان مصرف سوخت با توجه به آلایندگی هوا و صرفه جویی در مصرف بنزین بسیار قابل توجه می باشد.

سیستم تعلیق جلو این خودرو مک فرسون و عقب آن از نوع جناغی دوبل می باشد. و ترمز جلو از نوع دیسکی خنک شونده و ترمز عقب آن از نوع دیسکی می باشد.

* لازم به ذکر است مشخصات ایمنی و رفاهی نیز به زودی اعلام خواهد گردید.


لذا خواهشمندیم با تکمیل اطلاعات فرم مربوطه که در لینک ذکر شده خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد ،  ما را برای رسیدن به هدف اصلی خود یعنی کسب رضایت مشتری یاری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 03136262691 تماس حاصل فرمایید.
تاریخ ارسال:  1395/12/12 نویسنده:  فروش و بازاریابی